UK | RU
без барвників
і консервантів

Торт «Прага»

Торт «Прага» – фото №1
Торт «Прага» – фото №2
Торт «Прага» – фото №1
Категорія: класичні торти
Ціна: 550 грн/кг
Купити
Інгредієнти: яйця, цукор, пшеничне борошно, алкалізоване какао, вершкове масло 82,5%, незбиране молоко, ванільний екстракт, розпушувач, згущене молоко, коньяк, чорний шоколад «Barry Callebaut», рослинна олія.

Склад: смачнющий шоколадний бісквіт, масляний крем.
Інгредієнти за бажанням: рослинна олія, чорний (гіркий) шоколад, коньяк.

Свого часу це був великий торт! На відміну від «Ленінградського» і «Київського» тортів, «Прага» не має жодного відношення до конкретного міста. Просто історія створення торта «Прага» тісно пов'язана з кондитерським цехом однойменного ресторану.

В жовтні 1955 року сюди, у відкритий після війни до 10-річчя визволення Праги заклад, влаштувався на роботу Володимир Гуральник. За 10 років йому надали звання майстра-кондитера, а ще за 4 призначили начальником кондитерського цеху.

У той час меню ресторану «Прага» було побудовано на чеських національних стравах. Час від часу для обміну досвідом в Москву приїжджали кухарі та кондитери з Чехословаччини. Так в СРСР був привезений рецепт справжнього торта «Прага». З цього моменту «Прага» стала улюбленим тортом москвичів – вважається, що правильну «Прагу» можна купити тільки в кулінарії при ресторані.

Володимир Гуральник істотно змінив автентичний рецепт, до складу якого входили лікери «Шартрез» і «Бенедіктін», просочення джемом не передбачалося. До речі, улюблені торти «Пташине молоко», «Вацлавський», «Зденка» – теж його винахід. Шкода тільки, що запатентувати свої винаходи Гуральник не встиг, і тепер право випускати «Прагу» та інші «чеські» торти має будь-яке кондитерське підприємство при дотриманні ГОСТу.

В нашій домашній кондитерській ми будемо раді приготувати для Вас цей чудовий торт з натуральних інгредієнтів.

Увага! Вся продукція не містить консервантів і барвників, але необов’язкові елементи (мастика, фігурки та інші прикраси) можуть містити. Уточнюйте склад при підтвердженні замовлення.

Увага! Упаковка включена у вартість!

Увага! Прикраси (мастика, фігурки та інше) у вартість НЕ включені!
Мінімальне замовлення: 2 кг.
Вас також можуть зацікавити:
Арахісове печиво Детальніше
Купити
Ціна: 200 грн/кг
Макарони «Ванільний чизкейк» – фото №1 Детальніше
Купити
Медовик – фото №1 Детальніше
Купити
Ціна: 600 грн/кг
Печиво з шоколадними краплями Детальніше
Купити