UK | RU
без барвників
і консервантів

Медовик

Медовик – фото №1
Медовик – фото №2
Медовик – фото №1
Категорія: класичні торти
Ціна: 600 грн/кг
Купити
Інгредієнти: яйця, цукор, сода, мед, вершкове масло 82,5%, пшеничне борошно, сметана, вершки 33%, чорнослив, волоські горіхи, ванільний цукор.

Склад: медові коржі, сметанний або вершково-сметанний крем (на вибір), горіхи, чорнослив.
Інгредієнти за бажанням: вершки 33%, чорнослив.
Уже одна назва торта «Медовик» навіває приємні спогади про приємно проведений вечір за чашкою чаю або веселий день народження в дитинстві. Історія походження торта «Медовик» пов'язана з дружиною Імператора Олександра l, яка категорично відмовлялася їсти мед. Одного разу до придворних кулінарів приєднався молодий кухар, який ще не знав про цю заборону. Вирішивши здивувати августійше подружжя, талановитий кулінар приготував торт за рецептом свого діда. На подив усім ці ласощі сподобалися Єлизаветі Олександрівні, яка дізнавшись про склад «Медовика», не тільки не розсердилася, але і вирішила нагородити талановитого юнака. За популярністю «Медовик» може зрівнятися хіба що з «Наполеоном». Секрет приготування торта полягає в правильній випічці коржів, які замішуються з використанням меду. Класичний рецепт передбачає використання сметанного крему, який надає виробам приємну кислинку, яка відмінно поєднується з солодкими коржами.
Увага! Вся продукція не містить консервантів і барвників, але необов’язкові елементи (мастика, фігурки та інші прикраси) можуть містити. Уточнюйте склад при підтвердженні замовлення.

Увага! Упаковка включена у вартість!

Увага! Прикраси (мастика, фігурки та інше) у вартість НЕ включені!
Мінімальне замовлення: 2 кг.
Вас також можуть зацікавити:
Грушевий мусовий торт з франжипаном – фото №1 Детальніше
Купити
Фісташкові капкейки Детальніше
Купити
Ціна: 70 грн/шт.
Трайфли «Шоколадні з карамеллю» – фото №1 Детальніше
Купити
Мусовий торт «Чорнослив-волоський горіх» – фото №1 Детальніше
Купити