UK | RU
без барвників
і консервантів

Великодня паска, 500 г

Великодня паска – фото №1
Великодня паска – фото №2
Великодня паска – фото №3
Великодня паска – фото №1
Ціна: 300 грн/виріб
Купити
Інгредієнти: незбиране молоко, яйця, живі дріжджі, вершкове масло 82,5%, рослинна олія, цукор, сіль, ванільний екстракт, родзинки, пшеничне борошно, желатин, цукрова пудра.

Склад: паска, глазур.
Інгредієнти за бажанням: цукрова пудра, желатин.

Паска – це великодній хліб, що нагадує нам про Воскресіння Христове. Паска стала символом свята Великодня, традиційною стравою Великодньої седмиці, яку готують православні християни. У християнстві паска – прообраз артоса (квасний хліб, який освячують зараз на Великодню седмицю). Після Воскресіння Христос приходив до апостолів на трапезу. Для Спасителя залишали хліб і місце за великоднім столом. Поступово ця традиція прийшла в кожну православну родину, адже сім’я – це мала Церква.

В колі близьких людей паска виконує роль артоса. Артос куштують в храмі, його готують, освячують у вівтарі, а потім роздають вірянам. Його випікають у монастирській або парафіяльній пекарні. Паску ж випікають удома, приносять до храму та освячують. Паска – домашній артос, що символізує відродження Христа.

Після закінчення Великоднього богослужіння віряни «розговляються» і вперше після посту дозволяють собі їсти не пісну їжу. На Великдень – це паска – невід’ємна частина Великодньої трапези. У Велику суботу Великодню трапезу освячують в храмі. Освячення трапези – це не язичництво, а бажання вірян доступним для них способом долучитися до святості. Якщо з певних причин освятити їжу не вдалося, це не означає, що святкування Великодня не відбулося. Для православного християнина важливіше сповідатися і причаститися на Великдень. Не освятити їжу не вважається гріхом. Православні християни зазвичай пригощають одне одного Великодньою трапезою, обмінюються фарбованими яйцями і пасками. Один одного вітають словами «Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес».

У нашій домашній кондитерській Ви можете замовити паску за старовинним родинним рецептом з натуральних інгредієнтів.

Увага! Вся продукція не містить консервантів і барвників, але необов’язкові елементи (мастика, фігурки та інші прикраси) можуть містити. Уточнюйте склад при підтвердженні замовлення.

Увага! Упаковка включена у вартість!

Увага! Прикраси (мастика, фігурки та інше) у вартість НЕ включені!
Мінімальне замовлення: 1 виріб.
Вас також можуть зацікавити:
Лаймово-м’ятні макарони – фото №1 Детальніше
Купити
Торт «Полуничне мохіто» – фото №1 Детальніше
Купити
Торт «Ферреро» – фото №1 Детальніше
Купити
Ціна: 600 грн/кг
Торт «Наполеон» класичний – фото №1 Детальніше
Купити